Derin Akademi yirmi yılı aşkın süredir yerli ve yabancı sermayeli şirketlerin İnsan Kaynakları bölümlerinde en alt seviyeden en üst seviyeye kadar görev almış profesyonellerin bir araya gelerek kurduğu eğitim ve danışmanlık hizmeti veren bir şirkettir.

Kurumlar için onların ihtiyaçlarına özel gerçek piyasa tecrübesi ile klasik anlayışın dışında programlar tasarlar, bireysel katılımcılar için açık programlar sunar.

Amacı İnsan Kaynakları alanında kendini geliştirmek isteyen, bilmekten daha çok öğrenmeye önem veren profesyonellere destek olmaktır.

GERÇEK VAKALAR ÜZERİNDEN TEORİ ve DENEYİM AKTARIMI

Derin Akademi programlarında iş dünyasının önde gelen profesyonellerinin yönettiği, teorinin deneyimle birleştirilerek aktarıldığı programlar tasarlanmaktadır.

 

NASIL YAPIYORUZ?

Derin Akademi’de yeni nesil öğrenim prensipleri kullanılarak katılımcıların öğrendikleri yeni bilgileri beceriye dönüştürüp kalıcı kalmasını destekleyecek araçlar ve yöntemler/modeller kullanılmaktadır.

PROGRAMLARDA KULLANILAN ÖĞRENİM ARAÇLARI

İnteraktif katılım, PPT sunum, Gerçek iş dünyası vakaları, Deneyim transferi, Grup çalışmaları, Simülasyonlar ve oyunlar, Sınıf içi uygulamalar, Rol çalışmaları, Videolar