Hakan

Kurucu & Eğitim Danışmanı

Hakan Selahi lisans derecesini Bilkent Üniversitesi İşletme bölümünde tamamladıktan sonra Londra’da Watford School of Advertising’de Pazarlama eğitimi almıştır.

Üretimden finans sektörüne kadar birçok alanda faaliyet gösteren yerli ve yabancı şirketlerde yirmi yıldan fazla İnsan Kaynakları deneyimi bulunmaktadır. Kariyerine Cıngıllı Holding’de (eski Demirbank halen HSBC Bank) başlamış, daha sonra Bayındır Holding’de İnsan Kaynakları uzmanı olarak “management trainee”  projelerini yürütmüştür. Ardından Türkiye’nin en büyük medya holdinglerinden biri olan Doğan Yayın Holding’de İnsan Kaynakları Yöneticisi ve İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yapmıştır. Sonrasında dünyanın en büyük bankalarından biri olan Deutsche Bank İstanbul’da İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürlüğü görevini yerine getirmiştir.  Hakan Selahi Kale Endüstri Holding’de mavi yaka ve sendikal ilişkilerden de sorumlu İnsan Kaynakları Direktörü, Altınbaş Holding’de İnsan Kaynakları CHRO olarak görev yapmıştır.

Yönetim becerileri, liderlik, iletişim, performans yönetimi, yetenek yönetimi ve insan kaynakları konularında birçok eğitim alan Selahi aynı zamanda deneyimli bir NLP uygulayıcısıdır (Practioner ve Master Practioner). Aynı zamanda aldığı ICF onaylı Uluslararası Koçluk eğitiminden sonra koçluk perspektifini genişleterek Adler Sertifikalı Koç (ACC) olarak kendini geliştirmeye devam etmiştir.

Çeşitli eğitim kurumlarında eğitim vermeye başlayan Selahi, İnsan Kaynaklarının birçok alanında, İletişim, Koçluk Becerileriyle Yönetim gibi eğitim başlıklarında hem eğitimler vermeye hem de danışmanlık yapmaya devam etmekte olup Bireysel Koçluk programlarıyla birey ve kurumlarda fark yaratmaktadır.

Uluslararası Koçluk Derneği, Özel Sektör Gönüllüler Derneği ve TEGEP üyesidir.

Hakan Selahi   

Hakan Selahi completed his BA in Business Administration at Bilkent University and then had Marketing training at Watford School of Advertising in London, UK.

He has experience in Human Resources for more than twenty years in domestic and foreign companies operating in various fields from production to finance.  He began his career in Cıngıllı Holding (former Demirbank now HSBC bank) and later he carried out “management trainee” projects as a Human Resources specialist in Bayındır Holding. Then, he worked at Doğan Media Holding, one of the largest media holdings in Turkey as Human Resources Manager and Human Resources Executive. He carried on his HR career at Deutsche Bank Istanbul, one of the biggest banks in the world. Hakan Selahi also worked as Human Resources Director who is responsible for blue-collar workers and trade union relations at Kale Industry Holding and as CHRO at Altınbaş Holding.

Selahi, who has received many trainings in management skills, leadership, communication, performance management, talent management and human resources, is also an experienced NLP practitioner (Practitioner and Master Practitioner). He also continued to improve himself by expanding his coaching perspective as ACC (Adler Certified Coach) after getting ICF-approved International Coaching training.

Having given trainings in many educational institutions, Selahi continues to offer trainings such as Communication, Management with Coaching Skills in many fields of Human Resources and consultancies, making also difference in individuals and companies with Individual Coaching programs.

He is member of International Coaching Association, Private Sector Volunteers Association and TEGEP Education and Development Platform Association.  

 

Neslihan

Derin Akademi

2009 yılında Haliç Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümünden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi Marka İletişimi bölümünde eğitim hayatına devam etmektedir. 2005 yılında Kırmızı İletişim firmasında Müşterici Temsilcisi olarak iş hayatına geçiş yaptıktan sonra Thinx Experiental, Anna Fresko Mimarlık, Markobi Danışmanlık, Grupanya ve İstanbul Business School olmak üzere 10 yıl boyunca hem pazarlama hemde satış alınında farklı görevlerde bulunmuştur ve son olarak Derin Akademi firmasında aktif olarak Satış Müdürü olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Evli ve bir kız çocuk annesidir.

 

Ceyda

Derin Akademi

1972 dogumlu Ceyda Selahi, Kadikoy Anadolu Lisesi ve İstanbul Universitesi mezunudur. 1990 yilinda is hayatina ogrenim hayatiyla paralel olarak Turizm otelcilik alaninda baslamistir. 1995 yilinda Amerika da Michigan State Universitesi İsletme bolumunu tamamlamis ve pazarlama ozelinde egitim gormustur. Yine calisma hayati Amerika dada “Creative Destination Partners” firmasinda devam etmis,  ilave olarak universitede pazarlama alaninda ozel arastirma gorevlisi olarak gorev almistir.

1998 yili sonuna dogru Turkiye’ye donen Selahi, Marsa Kraft Jacobs Suchard firmasinda pazarlama kariyerine baslamistir, 8 yil boyunca farkli markalara yonelik cesitli gorevler almis, daha sonra pazarlama muduru olarak Sutasta süt ve sütlü ürünler kategorisinde çalışmıştır. Pazarlama kariyerine devam eden Selahi, Ulker icecek kategorisinde pazarlama direktoru olarak görev almıştır. Kendisi iki cocuk annesidir.

2009 yilindan itibaren mesleği gereği tüketici iç görüsü ile tecrübesinin üzerine ileri düzey davranış ve düşünce modelleri olan iletişim ve Basari psikolojisi eğitim ve stajlarini tamamlamis olup, DTO egitmen ve stratejik danisman olarak hizmet vermektedir. Egitim iceriklerini Turkce ve Ingilizce olarak 2 dilde aktarmaktadir.